Sceny i Estrady - Producent WamatSCENY ESTRADY TRYBUNY

FirmaKariera (praca)

Praca Mielec: Podleszany. Aktualne oferty pracy w firmie Wamat

Płatny staż na stanowisku inżynier ds. produktów
Firma Wamat Sp. z o.o. zaprasza studentów kierunków związanych z technologią produkcji, mechaniką lub konstrukcją, do rekrutacji na
PŁATNY STAŻ NA STANOWISKU INŻYNIER DS. PRODUKTÓW
Jeżeli: - kończysz studia I stopnia, rozpoczynasz lub kontynuujesz studia II stopnia, - posiadasz przynajmniej podstawową znajomość obsługi AutoCad, - jesteś osobą zorganizowaną, terminową, dokładną
Skorzystaj z możliwości odbycia płatnego, miesięcznego (z możliwością przedłużenia) Stażu
w firmie wiodącej w swojej branży, z wieloletnimi tradycjami, znanej z innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, której wyroby produkowane są w większości w oparciu
o niestandardowe, jednostkowe projekty.
Oferujemy:
- staż w dziale Zarządzania Produkcją oraz w Dziale Konstrukcji (po ½ czasu trwania)
- aktywny udział we wszystkich bieżących projektach realizowanych w firmie
- pracę pod okiem kadry z wieloletnim doświadczeniem
- możliwość faktycznej nauki i poznania procesu zarządzania produktem od podszewki
- certyfikat odbycia stażu i ew. referencje
Twoje przykładowe zadania:
- przejęcie nadzoru nad dokumentacją części produktów
- opracowanie instrukcje obsługi dla poszczególnych produktów
- przygotowanie wyrobów do atestacji
- opracowanie dokumentacji powykonawczej
- nadzór techniczny nad faktycznym procesem produkcji
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: wamat@wamat.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wamat Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.
Spawacz aluminium lub stali

Firma Wamat Sp. z o.o. - lider techniki estradowej w Polsce - poszukuje pracowników  na stanowisko:

Miejsce pracy: Podleszany

Wymagania:

  • Spawanie aluminium metodą TIG 141 lub  stali metodą MAG 135
  • Wysokie kwalifikacje

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę na umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: wamat@wamat.com.pl lub kontakt osobisty.

plenderu