WamatSCENY ESTRADY TRYBUNY

Aktualności

Aktualności

Realizacja w Wilnie

Dodano: 26 Styczeń 2017
W Wilnie firma Wamat montowała trybuny z użyciem dostarczonych przez Klienta foteli.

Realizacja w czeskim Rychnov

Dodano: 10 Styczeń 2017
Wamat realizował budowę widowni (trybuny) w miejscowości historycznej Rychnov nad Kněžnou, w Czechach, koło polskiej granicy.

Nowości w ofercie firmy Wamat

Dodano: 01 Grudzień 2015
1 grudnia 2015 r. firma Wamat wprowadziła do swojej oferty dwa nowe produkty. Konstrukcje te stanowią rozszerzenie asortymentu podestów scenicznych i odpowiadają na zapotrzebowanie Klientów, którzy bardzo cenią sobie te konstrukcje.

Centrum Kongresowe Kraków - ZDJĘCIA

Dodano: 03 Luty 2015
Zastosowane rozwiązania: trybuny teleskopowe: trybuna chowana, trybuna mobilna podesty do trybun: parkiet dębowy olejowanyZachęcamy do obejrzenia zdjęć trybun i podestów wykonanych przez naszą firmę Wamat w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Centrum Kongresowe ICE to nowoczesny wielofunkcyjny...

Wamat Sp. z o.o. sponsorem Klubu Futbolu Amerykańskiego AVIATORS Mielec

Dodano: 07 Maj 2014
W 2014 roku firma Wamat została sponsorem Klubu Futbolu Amerykańskiego Aviators Mielec. Klub Futbolu Amerykańskiego AVIATORS Mielec został założony w listopadzie 2013 roku z inicjatywy byłych zawodników Ravens Rzeszów. Do tej pory klub zrzesza około 30 zawodników i działaczy.

Rampa w Spodku

Dodano: 30 Październik 2009
Aluminiowa rampa sceniczna do podwieszania oświetlenia i nagłośnienia o wymiarach 18,5x15,5 m oraz wysokości 12 m została wykonana i zamontowana w hali Spodka przez naszą firmę. Rampa wykonana z kratownic o przekroju 100x50cm może być obciążona aż 15 tonami sprzętu.

plenderu