Witamy na blogu firmowym Wamat Sp. z o.o.

Dziś zaczynamy naszą blogową przygodę. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami i będziecie śledzić nasze wpisy o konstrukcjach scenicznych. Zapraszamy!

Trybuna teleskopowa Wamat

WWW czyli… Wita Was Wamat!

Dziś ruszamy z naszym blogiem. Mamy ogromne plany, które krok po kroku będziemy realizować. Wszystko po to, by przybliżyć Państwu nasze produkty, pokazać to, co udało nam się już zrealizować, ale także sam rozległy temat podestów, estrad czy trybun! Główny cel naszego bloga jest jeden – chcemy dzielić się wiedzą, chwalić tym, co potrafimy najlepiej i dzięki Państwa komentarzom podnosić poziom naszych instalacji i dopasowywać je do rosnących wymagań.

Dla kogo chcemy publikować czyli… wilk syty i owca cała

Zastanawiając się, kto miałby ochotę czytać nasze artykuły zauważyliśmy pewien problem – jak pisać do osób, które znają się na temacie i dla osób, które stawiają w nim dopiero pierwsze kroki. Wypracowaliśmy kilka rozwiązań, z których jedno wydało nam się najlepsze. Nie chcemy, by nikt nie poczuł się pominięty, dlatego pisząc o podestach scenicznych, opiszemy je w sposób zrozumiały dla osób początkujących, ale dorzucimy też informacje, które – mamy nadzieję – wydadzą się interesujące dla osób bardziej zaawansowanych. Tym sposobem, każdy, kto wejdzie na bloga i znajdzie informacje dla siebie.

O czym będziemy pisać?

Wielu pewnie zna lub kojarzy firmę Wamat, w końcu na rynku istniejemy już 30 lat i wie, że zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli zadowoleni. Na naszym blogu nie będzie inaczej, wkładamy ogromne podkłady zaangażowania w powstające artykuły, konsultujemy ich treść z naszymi specjalistami a co najważniejsze – staramy wczuć się w naszych czytelników, by to na ich potrzeby odpowiadać jak najlepiej. Treści, które pojawią się na blogu będą spójne z naszymi wartościami i ale także z naszą branżą. Zamieszczać będziemy artykuły o produkowanych przez nas podestach scenicznych, estradach, scenach czy trybunach. Nie zapomnimy także o tak ważnych informacjach jak przepisy techniczne w przypadku projektowania trybun czy estrad, przepisy bezpieczeństwa, które muszą być zachowane w przypadku poszczególnych konstrukcji scenicznych. Struktura każdego posta będzie dychotomiczna i skierowana do osób z różnym poziomem wiedzy. W jednym poście postaramy się połączyć informacje podstawowe, niezbędne do zrozumienia tematu, ale także zaawansowane, które spodobają się entuzjastom konstrukcji stalowych. Temat nie jest prosty, ale chcemy, by taki właśnie się stał. Nasi eksperci będą czuwać, dlatego nie bójcie się pytać – chętnie odpowiadamy na pytania i lubimy dyskusje, w końcu podesty sceniczne to nasza pasja od 30 lat!

Krótka podróż w przyszłość

Niedługo na naszym blogu pojawią się wpisy o ważnym dla nas temacie – trybunach teleskopowych. Będziecie mogli poczytać o tym, czym są, jakie mają zalety, ale także o sposobach prawidłowego ich projektowania. Zamieszczony zostanie także wpis o tym, jak dobrać odpowiednie krzesło do trybun. Brzmi ciekawie? Śledźcie nas i zapiszcie się do newslettera, by niczego nie przegapić! (Obiecujemy – nie spamujemy!)