O blogu

Wamat producent estrad i scen w Polsce

Siedziba firmy Wamat Podleszany Mielec

Firma Wamat Sp. z o.o. powstała ponad 30 lat temu. Od tego czasu zapewnia swoim Klientom wysokiej jakości konstrukcje sceniczne. W produkcji podestów scenicznych lub trybun sportowych Wamat kieruje się bezpieczeństwem i solidnością swoich produktów, jednak to, co dla niego najważniejsze to zadowolenie i satysfakcja Klientów. Widząc duże zapotrzebowanie wśród obecnych oraz przyszłych Klientów, właściciele firmy postanowili stworzyć blog.

Jest on próbą zbliżenia się do Klienta, ale także miejscem, w którym Państwo będą mogli znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Dodatkowo poprosiliśmy naszych ekspertów, by w razie pytań z Państwa strony, byli gotowi odpowiedzieć i podyskutować o tym – o czym mamy największe pojęcie i jesteśmy w stanie rozmawiać – o różnego rodzaju konstrukcjach scenicznych. Cel bloga jest więc bardzo jasny – chcemy dzielić się wiedzą, którą posiadamy!

Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo nie tylko odpowiedzi na nurtujące pytania, ale także czytanie naszych artykułów będzie dla Państwa przyjemne.

Zapraszamy do zapoznania się z istniejącymi wpisami, jak również do zapisania się do newslettera, dzięki czemu będą Państwo otrzymywać informacje o nowych artykułach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *